Alpakos sodyboje

Apie sodybą „Po Ąžuolais“

Palikite kasdienybės rūpesčius anapus sodybos vartų! Ženkite į ramybės ir poilsio oazę! Čia Jūsų kūnui sugrįš jėgos ir stiprybė, siela išsilaisvins iš skubraus gyvenimo gniaužtų, o gamtos ir žmogaus sukurtas grožis dovanos tik pozityvias mintis...

Sodyba ,,Po ąžuolais‘‘ įsikūrusi unikalioje Žemaitijos nacionalinio parko teritorijoje. Sodybos kalvas tvirtai apsupę laiko šimtamečiai ąžuolai, o nuo švariausio Lietuvoje Platelių ežero - vos 200 metrų! Netoliese vingiuoja ir Plokštinės pažintinis takas - juo žingsniuodami gėrėsitės miško vaizdais, kvėpuosite pušų, sakų ir įvairiausių miško augalų aromatais prisodrintu oru. Pajusite visišką kūno ir sielos darną, nes jus pagaus švarios, skaidrios energijos tėkmė...

Sodyboje vienu metu gali ilsėtis 80 žmonių. Jums siūlome dviviečius, triviečius, keturviečius kambarius bei keturis erdvius apartamentus.

Norintiesiems švęsti šeimos šventes ar rengti dalykinius susitikimus siūlome erdvią salę iki 80 žmonių su erdvia terasa iki 20 žmonių.

Šeštadieniais - sekmadieniais sodyboje kviečiame užsukti į veikiančią kavinukę, o norintiems atsipalaiduoti siūlome vonios - kubilą (jacuzzi), su hidro bei oro masazais

Šeštadienį bei sekmadienio sodyboje veikia kavinukė, kurioje vaišintis ir ramiai leisti laiką vienu metu gali apie 30 žmonių.

Ilsėdamiesi galėsite išbandyti norvegišką pirtį (kubile) ir pajusti lietuviškos pirties garą. Taip pat norintiems atsipalaiduoti siūlome vonios - kubilą (jacuzzi), su hidro bei oro masažais. Tai vandens pramogų centras, kuriame smagiai laiką praleis ir dideli, ir maži, vilioja savo galimybėmis.

Sodybos svečius, išsiilgusius gamtos ir ramybės, kviečia grybų ir uogų pilnas miškas. Užkietėjusių žvejų laukia 3 žuvingi tvenkiniai. Vasarą saulę palydėti galima dviejose pavėsinėse. Šalia įrengtos patrauklios ir saugios vaikų žaidimo aikštelės. Senoje klėtyje pagal senolių tradicijas kepama naminė duonelė, plokštainis iš bulvių, žmonių Žemaitijoje vadinamas kugeliu.

Puikus vaikų žaidimų kambarys, kuriame laukia kamuoliukų baseinas, sūpynės, laipiojimo siena, stalo futbolas, interaktyvus žaidimas „Xbox“, namelis medyje ir daug smagių žaidimų, puikiausiai tiks Jūsų atžalų gimtadieniams ir pramogoms.

Sodyba ,,Po ąžuolais‘‘- tai vieta, kurioje visapusiškai apgalvota, kad Jūs ir Jūsų šeima patirtų fizinį bei dvasinį poilsį!

Svarbi informacija

  • Laukiame tik ramų poilsį mėgstančių poilsiautojų;
  • Žingeidiesiems poilsiautojams nebus kada nuobodžiauti- už 2,5 km nuo sodybos stūkso Šaltojo karo muziejus. Leistis į istorijos sūkurius ir apžiūrėti unikalius sovietmečio reliktus - balistinių raketų šachtinį kompleksą bei Plokštinės raketinę bazę - galima išsikelti ir pėsčiomis. Patirsite neįkainojamų įspūdžių, atgaivinsite istorijos žinias;
  • Aktyvaus poilsio mėgėjus vilioja dviračių takas. Juo apriedėsite visą Platelių ežerą- net 25 kilometrus!
  • Galima įsigyti malkų - 5 Eur / ryšulys;
  • Dviračio nuoma - 10 Eur (tik gyventojams);
  • Žvejyba mokama - 5 Eur / meškerė dienai (pagautą žuvį teks paleisti);
  • Apgailestaujame, bet su augintiniais atvykti draudžiama;