Šventės

Sodyboje ,,Po ąžuolais“, visais sezonais įspūdingai atrodančioje erdvėje, kviečiame švęsti ne tik asmenines ar šeimos šventes, čia galima organizuoti banketus, profesines šventes, dalykinius verslo susitikimus, komandos suformavimo, kolektyvo supažindinimo ar kitus renginius.

Puotaukite sodyboje ,,Po ąžuolais“ ir palikite visus šventės rūpesčius ilgametę darbo patirtį turinčiam personalui.

Mūsų nuolat tobulėjančios virėjos paruoš šventinį meniu atsižvelgdamos į klientų pageidavimus - net išrankiausieji gurmanai tikrai liks patenkinti subtiliu maisto skoniu.

Pasirinkę vieną iš dviejų salių ( 25 ar 80 vietų ), būsite maloniai nustebinti skoningu ir šiuolaikišku dekoru, subtiliai derinčiu su šventės ar renginio specifika.

Jaunavedžius kviečiame iškilmingai sumainyti aukso žiedus ir skambant Mendelsono maršui atlikti santuokos registravimo ceremoniją. Po to pasirinkti įspūdingą fotosesiją su žirgais! Įamžintos akimirkos bus tobulos, nes sodyba nuolat įstabi: pavasarį ji skendi žalsvame šyde, vasarą- sodrioje žalumoje ir žieduose, rudenį aplinką dekoruoja įvairiaspalvių lapų pastelė, o žiemą erdvė ribuliuoja ir spindi tobulu baltumu.

Šeimininkai džiaugiasi galėdami Jums atverti sodybos ,,Po ąžuolais“ vartus, dalytis jos grožiu ir nuoširdžiai prisidėti, kad Jūsų šventės taptų išskirtinės ir įsimintinos!

Kainos sutartinės